parking lotnisko

Oferta miejsc parkingowych w okolicy lotniska Chopina w Warszawie jest naprawdę duża, a wybór parkingu jest trudny. Poradzimy Wam na co zwrócić uwagę bukując postój samochodu na czas wakacji albo wyjazdu służbowego, gdzie zaparkować na lotnisku okęcie i czy da się to zrobić za darmo.

Po pierwsze wygoda!

W dobie smartfonów z dostępem do Internetu rezerwacja miejsca parkingowego jest banalnie prosta.  Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło „Parking przy lotnisku Chopina w Warszawie” a pojawi sie cała lista dostępnych parkingów. Możecie także wygodnie zarezerwować postój telefonicznie. Rezerwacja w obu przypadkach jest oczywiście bezpłatna.

Większości podróżujących zależy na jak najlepszej lokalizacji parkingu. To zrozumiałe. Nikt nie lubi spacerów z kilkoma dużymi walizkami bagażu na halę odlotów. Obecne prawie wszystkie parkingi oferują bezpłatny transfer na lotnisko i z powrotem. Transfer na parking jest bezpłatny i możliwy w każdej porze dnia i nocy. Po przyjeździe na parking kierowcy pomogą także z bagażem. Wystarczy zadzwonić po busa, a on w kilka minut podjedzie pod halę przylotów.

Bezpieczeństwo

Wybierając parking warto zwrócić uwagę czy jest on strzeżony, ogrodzony i monitorowany 24 godziny na dobę. Wszystkie miejsca parkingowe powinny być dobrze oświetlone, monitorowane i dodatkowo pilnowane przez pracowników ochrony. Przed rezerwacją koniecznie sprawdźcie czy dany parking ma ubezpieczenie. Jest to gwarancja wypłacenia odszkodowania w przypadku gdyby coś stało sie z Waszym pojazdem.

Cena

Jeśli chcecie zaoszczędzić kilka groszy i zastanawiacie się czy da się na lotnisku chopina zaparkowac za darmo musimy Was rozczarować. Nie tylko jest to prawie niemożliwe, ale może skończyć się odholowaniem Waszego pojazdu albo po prostu jego kradzieżą. Unikajcie też parkingów dozorowanych, ponieważ nie ponoszą one odpowiedzialności za samochód, który u nich zostawiamy. Nie warto kombinować i próbować zaoszczędzić kilka złotych. Lepiej poszukać niedrogiego, strzeżonego parkingu prywatnego. Przykładowo wchodząc na stronę parkingu Park&Fly w Warszawie dowiadujemy się, że 8 dniowy postój naszego auta na strzeżonym parkingu będzie kosztował zaledwie 69zł. W cenie wliczony jest już transfer na i z lotniska.

Bonusy

Prywatne parkingi kuszą potencjalnych klientów dodatkowymi bonusami. Warto z nich skorzystać. Najczęściej są to vouchery oraz rabaty na usługi dostępne na terenie lotnika lub w jego okolicy. Popularne są zniżki na posiłki w pobliskiej restauracji, a nawet na wakacyjne atrakcje na przykład nurkowanie w Egipcie!

Na pytanie gdzie zaparkować na lotnisku okęcie  odpowiadamy: najlepiej blisko, bezpiecznie i tanio.  Jeśli nie chcecie martwić się co dzieje sie z Waszym autem w czasie wyjazdu koniecznie zarezerwujcie parking strzeżony. Poczytajcie też opinie dostępne w sieci. Inni podróżujący podpowiedzą Wam, który parking świadczy najlepsze usługi w przystępnej cenie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here