agent nieruchomości

Z takim zawodzie pamiętaj, że nie wszystko przyjdzie Ci od razu. Zarobki są spore, ale płyną one wówczas od pośredników nieruchomości. Jest to efekt i wielu lat pracy, analizy rynku oraz budowania szerokich kontaktów. Nie możesz w żadnym wypadku skracać sobie drogi. Nieuczciwość jest nieetyczna, ale również przeciwskuteczne. Jeżeli zostanie raz wykryta, pozbawić i wszelkich reputacji oraz szans na wysiłki. Od czego zależą zarobki agenta nieruchomości? Na jakie wynagrodzenie może liczyć? Sprawdźmy to!

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/ile-zarabia-agent-nieruchomosci-sprawdz-zarobki-agenta-nieruchomosci/

Którego zależą zarobki agenta nieruchomości?

Zarobki na takim stanowisku są powiązane z kilkoma czynnikami. W dużej mierze, na Twoje wynagrodzenie duży wpływ będzie miała renoma Twojej firmy, lub firmy w której pracujesz. Nagradzany jesteś za ponoszenie konkretnych sukcesów, wówczas Twoje zarobki są w dużym stopniu uzależnione od Twoich indywidualnych starań. Umiejętności pozyskiwania, kupna nieruchomości oraz dobrej organizacji ofertami, są bardzo pożądane na takim stanowisku. Ważne jest również okres w roku, zamożność społeczeństwa danego regionu, w prawo podatkowe, a także inne okoliczności wynikające z zasad rynku.

Zarobki agenta nieruchomości – na ile może liczyć?

Według badań wynikających z portali branżowych, które co roku pracują zestawienie dotyczące zarobków naszych rodaków, dokonały analizy na agencje nieruchomości. Okazuje się, że w naszym kraju jako agent nieruchomości jesteś w stanie zarobić przeciętnie 4000 zł brutto. Jest to kwota, która jest mediana, a wynika z tego że połowa wszystkich badanych zarabia kwoty znajdujących się w przedziale 2281 zł, a 5820 zł brutto. 25% wszystkich agentów nieruchomości zdolna jest wyciągnąć co miesiąc kwoty powyżej 5820 zł. Jakie wspomnieliśmy, jest to zarobek obiecujący, ale również niestabilny. Raz może się zdarzyć, że w jednym miesiącu zarobimy 5000 zł brutto, a w innym nawet 20 000 zł brutto. W ciągu roku agent nieruchomości jest w stanie zarobić 116 000 zł.

Zobacz też: http://www.hotelsystem.pl/agent-nieruchomosci-jak-wyglada-praca/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here