Jura Krakowsko-Częstochowska

Południe naszego kraju obfituje w miejsca bardzo interesujące dla turystów. Jednym z nich jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Jest to region wprost idealny na wypoczynek – bez względu na to, czy chcecie uciec od cywilizacyjnego zgiełku, nasycić oczy monumentalnym pięknem natury czy też poznać zabytki najwyższej klasy. 

Jura Krakowsko-Częstochowska. Spędź urlop w Ojcowskim Parku Narodowym, na Szlaku Orlich Gniazd lub po prostu na łonie natury

Jeśli chodzi o przyrodnicze walory Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w pierwszej kolejności należy wspomnieć na pewno o Ojcowskim Parku Narodowym, znanym z wapiennych skał i jaskiń. W Jurze ciekawie spędzą czas również miłośnicy zabytków, których na pewno zainteresują liczne zamki (na czele z Ogrodzieńcem, Olsztynem, Pilicą, Bobolicami i Mirowem).

Noclegi Jura Krakowsko-Częstochowska. Najlepsze obiekty noclegowe dla wszyskich turystów: domki letniskowe, tanie pokoje lub apartamenty

Bogactwo atrakcji czekających w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz wyjątkowa atmosfera tego regionu sprawiają, że co roku przybywa tu wielu turystów. Każdy z nich, niezależnie od swoich oczekiwań i możliwości finansowych, znajdzie w Jurze lub okolicach odpowiednie miejsca noclegowe. Są wśród nich zarówno domki letniskowe, jak i pokoje gościnne oraz apartamenty. Dość licznie działają też kempingi.

Tanie noclegi w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego. Na co zwrócić uwagę przy wyborze obiektu? Co powinno być do dyspozycji gości?

Warto więc powiedzieć kilka słów na temat tego, co powinny oferować turystom noclegi. Jura jest tak popularnym regionem, że działają tam obiekty spełniające nawet najwyższe wymagania. Standardem zapewniającym pełen komfort wypoczynku w rodzinnym gronie są między innymi własne łazienki w pokojach, dobra kuchnia, lokalizacja z daleka od z hałasu oraz opieka właścicieli prowadzących obiekt z prawdziwą pasją.

Jura Krakowsko-Częstochowska: noclegi. Podlesice 38 – gospodarstwo agroturystyczne położone malowniczo z daleka od zgiełku

Jednym z takich miejsc jest dom Podlesice 38. Urokliwe położenie docenią nie tylko szukający wytchnienia od szaleńczego tempa miejskiego życia, ale też miłośnicy aktywnego wypoczynku. Podlesice 38 zlokalizowane są w pobliżu miejsc pozwalających uprawiać takie sporty jak żeglarstwo, wspinaczka czy kolarstwo górskie. Sam dom jest doskonale urządzony, a w pokojach czekają na gości miniaturowe kawiarenki z szerokim wyborem kaw i herbat.

Pokoje gościnne w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Nocleg w wysokim standardzie dla grup i gości indywidualnych

Noclegi w Podlesicach 38 można zarezerwować na kilka sposobów. Jeśli planujecie rodzinny wypoczynek, możecie wynająć pojedynczy pokój lub pokoje. Jeżeli jednak szukacie miejsca dla większej grupy, na pewno zainteresuje was możliwość wynajęcia całego obiektu.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here