Koza w nowoczesnym wnętrzu

Piece wolnostojące szturmem wdzierają się na rynek. Ponownie. Nie ma się czemu dziwić. Ich duża moc grzewcza w porównaniu z łatwym montażem oraz eleganckim, nowoczesnym wyglądem potrafi urzec nie jedną osobę. Jak wybrać kozę odpowiednia do naszego domu?

Dlaczego koza?

Wielkogabarytowa zabudowa wkładu kominowego może być problematyczna. Do tego jest kosztowna. Od kilku lat na salony wróciły tradycyjne, klasyczne kozy. Dlaczego znowu przypomniano sobie o kozach?

Podstawową zaletą kozy jest jej bez problematyczny montaż. Dodatkowo kozy potrafią ogrzać dużą powierzchnie i są dużo tańsze od klasycznych pieców do zabudowy.

Norweska marak Jøtul, która zajmuje się piecami grzewczymi na najwyższym poziomie od 25 lat, ma w swojej ofercie klasyczne kozy, które nadal pięknie prezentują się w różnorakich wnętrzach.

Żeliwne kozy Jøtul pasują do wnętrz klasycznych, w które wkomponują się bez problemu. Świetnie sprawdzają się również we wnętrzach nowoczesnych, gdzie na zasadzie kontrastu podkreślają ciekawy design kozy. Mieszkanie ogrzewane kozą staje się ciepłe i przytulne. Zyskuje niebanalny charakter i wygląd. Dodatkowo norweska technika grzewcza zapewnia ciepło przy bardzo efektywnym spalaniu, które zostało osiągnięte dzięki innowacyjnemu systemowi czystego spalania, co przekłada się na duże oszczędności.

Jaka kozę wybrać?

Wybór pieca, który ma ogrzać cały dom nie jest łatwy. Korzystnym rozwiązaniem jest uzyskanie pomocy od firmy, która może pomóc określić jaki piec do danego metrażu będzie idealnie się nadawał.

Manufaktura kominków (manufaktura-kominkow.pl) od wielu lat trudni się montażem pieców. Dzięki ich pomocy można wybrać piec, który będzie idealnie nadawał się do ogrzania odpowiedniego metrażu. Warto wiedzieć, że odpowiednio dobrana koza jest w stanie ogrzać mieszkanie nawet do 190 m 2!

Pomoc Manufaktury kominków nie ogranicza się jedynie do wyboru odpowiedniego pieca. Manufaktura kominków pomoże również prawidłowo zainstalować piec oraz sprawdzi poprawność jego działania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here