Narty na Słowacji

Jasná Chopok to jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich na Słowacji. Idealne miejsce na wypoczynek nie tylko dla miłośników sportów zimowych. To malownicze miejsce, chętnie odwiedzane jest również przez rodziny z dziećmi. To miejsce, gdzie nikt nie będzie się nudził a każdy znajdzie coś dla siebie. Ośrodek jest najnowocześniejszym, największym i najbardziej atrakcyjnym obiektem na Słowacji. Położony jest na południowych i północnych stokach szczytu Chopok. Apartamenty w Jasna Chopok są bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z całej europy. Trasy narciarskie na Słowacji są bardzo popularne, wśród narciarzy.

Na narty do Słowacji

Miłośnicy nart znajdą tu: oświetlone stoki, automatyczne bramki i stoki dla dzieci. Narty na Słowacji to wspaniały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Po nartach skorzystać można z torów saneczkowych, centrum fitness, sauny, basenów, restauracji, basenów termalnych, spacerów zimowych, kuligów, dyskotek, karczm i rakiet śnieżnych.

Noclegi w Jasna Chopok

Apartamenty Jasna Chopok położone są tysiąc sto metrów nad poziomem morza. Na miejscu dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje mają prywatne łazienki z prysznicem. Dla gości dostępny jest również darmowy parking.

Za nocleg możemy zapłacić kartą płatniczą lub gotówką. Dla dzieci przewidziane są zniżki. To idealne miejsce na nocleg dla amatorów białego szaleństwa. Za dwuosobowy pokój zapłacimy sto siedemdziesiąt złotych. Apartamenty w Jasna Chopok mają wiele pozytywnych opinii.

Nowoczesny system naśnieżający aż po szczyt przyciąga turystów i gwarantuje śnieg przez co najmniej pięć miesięcy w roku. Śnieg jest tu zawsze. To jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Europie Środkowej. Naprawdę warto wybrać narty na Słowacji.

Narciarze mają tu do dyspozycji ponad czterdzieści pięć kilometrów tras. Trasy narciarskie na Słowacji zachwycają wszystkich odwiedzających. Jazda na nartach nigdy nie jest monotonna. Dzieci mają do dyspozycji około dziesięciu kilometrów łatwych tras ze sztucznym naśnieżaniem.

Jednym z wielu powodów, dlaczego warto tu przyjechać to przepiękny, malowniczy i panoramiczny widok na Tatry. Ten nowoczesny ośrodek narciarski wciąż się rozwija. Nie ma tu długich kolejek. Nie tracimy, czasu czekając, na wyciąg.

Trasy narciarskie na Słowacji to miejsce, gdzie bez reszty można oddawać się białemu szaleństwu. W pogodę i niepogodę. Obsługiwane w większości przez nowoczesne wyciągi. Jasná Chopok to miejsce, gdzie, każdy miłośnik białego szaleństwa wraca z przyjemnością. Miejsce warte polecenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here