Narty w Szczyrku

Już nie możesz się doczekać, kiedy stoki znów pokryją się białym puchem, a Ty zapniesz narty i poszusujesz, łapiąc zimny powiew wiatru, zmieszany z gorącymi skokami adrenaliny? Zastanawiasz się, czy może tym razem nie wybrać się do Szczyrku? Przekonaj się, że to będzie naprawdę fenomenalny wybór.

Nowoczesna infrastruktura i ciekawe trasy – gdzie tego szukać w Szczyrku?

Planując emocjonujący wypad na narty, na pewno oczekujesz jak najlepszych warunków do zjazdów. Ciekawe trasy, opcja szusowania również w godzinach nocnych i dobre wyciągi, dzięki którym szybko dostaniesz się na szczyt. Zdecydowanie w Szczyrku możesz liczyć na moc wielu atrakcji.

Wybierając ośrodek narciarski BSA (Beskid Sport Arena) do dyspozycji masz sześcioosobową kolej linową, która transportuje aż 2200 osób na godzinę. Oprócz tego funkcjonują dwa wyciągi narciarskie. Bez problemu szybko dostaniesz się na szczyt, by jak najlepiej wykorzystać karnet i śmigać bez końca na nartach.

Ośrodki narciarskie w Szczyrku dbają też o właściwy stopień naśnieżenia. Automatyczny system produkcji śniegu pozwala zjeżdżać na stokach, bez znaczenia na panujące warunki atmosferyczne. Zgłodniałeś podczas jazd? Ośrodek narciarski zapewni Ci restaurację, ale i grilla z ogrzewanym namiotem i to zarówno na stacji górnej, jak i dolnej.

Jakie trasy narciarskie oferuje Szczyrk?

Jeśli w Google wpiszesz „Szczyrk narty”, to znajdziesz kilka dobrych ośrodków narciarskich – Beskid Sport Arena, Mountain Resort albo Skrzyczane. Miłą informacją z pewnością jest ta, że ośrodki oferują wspólne karnety, a więc płacąc raz, możesz korzystać z oferty wszystkich trzech ośrodków. Szczyrkowskie trasy są dość zróżnicowane zarówno pod względem długości, jak i trudności. Interesująca jest na przykład trasa slalomowa w BSA o długości 800 m i nachyleniach, które dochodzą nawet do 45%, albo trasa o długości 1200 m, ale z tunelem, ułatwiającym bezkolizyjny przejazd na dłuższym odcinku. Jeśli szukasz wyzwań, to znajdziesz bardziej zaawansowane trasy, z pięknymi widokami na szczyty górskie w tle.

Co oprócz nart czeka na Ciebie w Szczyrku?

Wyjątkowy klimat w Szczyrku zapewniają jednak nie tylko majestatyczne góry i stoki z trasami narciarskimi. Szczyrk to miasto, które tętni życiem zarówno w ciągu dnia, jak i nocy i to nie tylko na stokach. Choć oczywiście niezwykłą atrakcją są dobrze naświetlone trasy narciarskie, co cieszy się  także dużą popularnością wśród wielu turystów. Dobrą rozrywkę znajdziesz jednak również w pubach, czy w dyskotekach, których i w Szczyrku nie brakuje.

Jeśli jeszcze planujesz urlop z dziećmi, to znajdziesz sale zabaw, kryte baseny i cukiernie z pysznym co nieco. Szczyrk skrywa w sobie też wiele dróg na emocjonujący spacer, również w zimowej scenerii, a Beskidzka Galeria Sztuki zaprosi na rozkoszowanie się talentami lokalnych artystów i nabranie sił na szaleństwo z nartami.

Wpisz w wyszukiwarkę „Szczyrk kamera” i przekonaj się, jak wygląda to urocze miasteczko, jaka jest w nim pogoda i warunki do zjeżdżania na nartach. Kamerki usytuowane są zarówno w newralgicznych punktach miastach, jak i na stokach narciarskich.

Do Szczyrku na narty, ale bez nart?

Jak zimowe szaleństwo to tylko w urokliwym Szczyrku? Tak! To kapitalne miejsce zarówno na spotkanie integracyjne firmy, rodzinny urlop z dziećmi, czy romantyczny weekend dla dwojga. Na jazdę na nartach możesz zdecydować się całkiem spontanicznie. Na miejscu znajdziesz bowiem wypożyczalnie sprzętu, gdzie kompleksowo zaopatrzysz się w narty i dla siebie i dla Twoich dzieci. Najlepszym tego przykładem jest największa wypożyczalnia nart w Szczyrku, która to mieści się w ośrodku narciarskim Beskid Sport Arena.

Przekonaj się czy jazda na nartach jest właśnie dla Ciebie, a jeśli lubisz szusować pośród panoramy górskiej, to znajdź wypożyczalnie, kup karnet i odnajdź się na jednej z ciekawszych tras w tym regionie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here