kamera termy bukovina tatrzanska

Nie ma co ukrywać: wyjazd na termy na Podhale to prawdziwa wyprawa dla osób z centralnej, a już szczególnie północnej Polski. Mieszkańcy np. Bydgoszczy czy Gdańska muszą pokonać kilkaset kilometrów i spędzić w samochodzie nawet 7 godzin (i to przy założeniu, że obejdzie się bez korków). Z drugiej strony chcąc naprawdę docenić walory zdrowotne wody termalnej, warto postawić na obiekt zasilany wodą najwyższej jakości. Taką pewność dają Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Przed wyjazdem skorzystaj z kamery z podglądem na żywo, aby upewnić się, że daleka podróż ma sens.

Kamera z widokiem na baseny zewnętrzne

Większość kompleksów termalnych oferuje już możliwość „zajrzenia” do nich za pośrednictwem kamerek internetowych. Zarządcy obiektów zdają sobie sprawę z tego, że wielu potencjalnych gości ma do pokonania długi dystans i musi się upewnić, że warto – zwłaszcza w dobie wysokich cen paliw i szalejącej inflacji.

Dzięki obrazowi z kamerki można łatwo skonfrontować opinie znalezione w Internecie i zapewnienia właściciela obiektu termalnego. Zyskujemy tutaj możliwość sprawdzenia, jak goście kompleksu spędzają czas w wodzie, czy baseny nie są przepełnione, czy obowiązuje noszenie czepków, czy panuje porządek, czy są ratownicy itd.

Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej udostępniają na swojej stronie internetowej obraz z kamery na baseny zewnętrzne. Chodzi tutaj o zapewnienie intymności gościom obiektu. Jednocześnie ta kamerka pozwala przekonać się, z jak imponującym i nowoczesnym kompleksem termalnym mamy do czynienia.

Zjeżdżalnie – super atrakcja nie tylko dla dzieci

Korzystając z kamery zewnętrznej na pewno od razu zauważysz efektowne zjeżdżalnie, czyli jedną z największych atrakcji Term BUKOVINA (a na pewno z punktu widzenia dzieci). Do dyspozycji gości są trzy zjeżdżalnie: Wartko Ruła (zjeżdżalnia wewnętrzna o długości 100 metrów), Krynconka (zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 53 metrów) oraz Łostry Śwung (zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 15 metrów).

Termy BUKOVINA są więc obiektem dla całej rodziny, w którym komfortowo poczują się zarówno seniorzy, osoby w średnim wieku, jak i młodzież i dzieci. To dobry powód, aby wybrać się do Bukowiny Tatrzańskiej nawet z odległych zakątków Polski.

Przepiękne położenie kompleksu termalnego

Obraz z kamery zewnętrznej Term BUKOVINA pokazuje również inną, unikalną cechę tego kompleksu basenowego: fantastyczną lokalizację. Obiekt jest położony dosłownie w sąsiedztwie przepięknych lasów reglowych i Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Wypoczynek w basenach wypełnionych ciepłą wodą, z widokiem na tatrzańską przyrodę? Brzmi jak plan na udany weekend, z czego korzysta coraz więcej osób. Z samej Bukowiny Tatrzańskiej można natomiast podziwiać zachwycającą panoramę Tatr Wysokich i Zachodnich. To dobry punkt wypadowy do zwiedzania okolicy. Z Bukowiny szybko dojedziesz do parkingów, z których startują szlaki np. do Doliny Chochołowskiej czy nawet Morskiego Oka.

Komfortowy hotel – dobry powód, aby wybrać się do Bukowiny Tatrzańskiej na dłużej

Częścią kompleksu jest czterogwiazdkowy Hotel BUKOVINA, który także jest widoczny na obrazie z kamery zewnętrznej. To bardzo komfortowy obiekt, który zaspokoi oczekiwania bywalców hoteli z najwyższej półki.

Co ważne, goście hotelu mają bezpośredni dostęp do strefy basenowej – mogą do niej przejść osobnym korytarzem, nawet wychodząc w szlafroku z pokoju (bardzo wygodne). Do dyspozycji gości jest również szeroka oferta zabiegów w Wellness BUKOVINA, kilka restauracji, sala zabaw z konsolą do gier i wiele innych atrakcji dla osób w każdym wieku. Jeśli więc szukasz pomysłu na przedłużony weekend z rodziną czy we dwoje, to obranie kierunku na Bukowinę Tatrzańską może być znakomitą propozycją.

Sprawdź obraz z kamery w Bukowinie Tatrzańskiej i postaw na Termy BUKOVINA

Termy BUKOVINA to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej ocenianych kompleksów basenowych zasilanych wodą termalną w Polsce. Obiekt jest współczesnym symbolem urokliwej Bukowiny Tatrzańskiej, położonej w odległości zaledwie kilkunastu minut jazdy od Zakopanego.

Tym, co szczególnie wyróżnia Termy BUKOVINA, jest bardzo wysoka jakość wody termalnej. Ma ona potencjalne właściwości terapeutyczne, co wynika przede wszystkim z wysokiej mineralizacji (1593,2 mg/dm3). Woda pozyskiwana z ujęcia na głębokości 2400 metrów zawiera aż 28 składników mineralnych i specyficznych (w tym siarki dwuwartościowej i fluorków).

Jeśli więc zależy Ci przede wszystkim na korzyściach zdrowotnych z kąpieli termalnych, to niezależnie od odległości postaw na termy znajdujące się na Podhalu – szczególnie na Termy BUKOVINA.

Dodatkowym argumentem przemawiającym za przyjazdem do term w Bukowinie Tatrzańskiej jest bardzo szeroka oferta atrakcji, w tym zabiegów odnowy biologicznej czy strefy saun. Więcej o tym przeczytasz w artykule na stronie .

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here