Plecak – męska rzecz

0
1640

Syn mojej przyjaciółki dziś zapytał czy są plecaki męskie. Dla niego plecaki albo są damskie albo unisex. A on chciał wiedzieć czy są tylko męskie, tylko i wyłącznie dedykowane mężczyznom. Uważał bowiem, że zabrałyśmy mężczyznom nie tylko garnitury i kapelusze, ale i zawładnęłyśmy plecakami. Ucieszył się gdy mu pokazałam, że są męskie plecaki, które najlepiej podkreślą męski charakter i temperament, a do kobiet nie pasują. I wiecie, że naprawdę się ucieszył! Bo był przekonany, że my, kobiety nowoczesne i wyzwolone zabrałyśmy mężczyznom już wszystko z męskiej mody i akcesoriów. Jednak są plecaki męskie, piękne, eleganckie i szykowne które pasują jedynie mężczyznom.

Komfortowe plecaki

Mój facet na pierwszym miejscu stawia wygodę i komfort. I wiem, że na pewno nie wyjdzie za próg domu jeśli nie będzie się czuł komfortowo ubrany. I tu Was zaskoczę. Wcale nie chodzi o wygodne buty czy spodnie, ale właśnie o dodatki. Nie weźmie ze sobą torby jeśli krępuje mu ruchy, plecaka też nie zabierze jeśli nie jest wygodny. Wiem, że męski plecak musi być wygodny. I tak właśnie zaprojektowane są plecaki dla Panów – 100% komfortu. Męskie plecaki nie krępują ruchów. Niby rzecz oczywista, bo plecaki właśnie takie są. Ale w odróżnieniu od nas, panowie raczej nie będą się mocować z zaplątanym ramiączkiem tylko je urwą. I producenci to wiedzą, więc te przykładowe ramiączka w męskich plecakach są najczęściej ergonomiczne i maksymalnie regulowane. No, i jeszcze męski plecak musi być pojemny. Bo mężczyźni też lubią mieć tak jak my tysiąc swoich absolutnie koniecznych drobiazgów pod ręką. Dlatego właśnie plecaki meskie są pojemne. Czasem przekłada się to na ich wymiary, które są nieporównywalnie większe niż te kobiece, ale w końcu mężczyzna to siłacz. Miałam w szkole kolegę, którego plecak ważył chyba ze sto kilo. I wszyscy dziwili się co on w tym plecaku nosi. Któregoś dnia otworzył swój przepastny męski plecak i okazało się, że były tam 2 tomy słownika wyrazów obcych, trzy pary butów i mnóstwo innych zastanawiających nas, dziewczyny rzeczy. Właściciel też był zaskoczony jego zawartością, ale dzielnie co dzień go nosił.

plecak skórzany

Plecak w męskim stylu

Męskie plecaki naprawdę mogą łączyć w sobie funkcjonalność i styl. To, że są komfortowe i pojemne wcale nie oznacza, że mają być przeciętne. Dobrze uszyty męski plecak, z wytrzymałych nici i świetnych gatunkowo materiałów może być najlepszym akcentem męskiej stylizacji. Wiem, że Panowie bardzo przywiązują się do sprawdzonych dodatków, zatem uważam, że najlepszym rozwiązaniem dla mężczyzn będzie męski plecak starannie uszyty z najlepszych surowców, które przez wiele sezonów będą opierać się upływowi czasu, a sam plecak będzie swemu właścicielowi towarzyszył w wielu eskapadach tych codziennych i tych od święta. Bo dobry męski plecak jest jak przyjaciel – zawsze możesz na niego liczyć i wiesz, że nie zawiedzie Cię gdy go potrzebujesz. Dlatego warto zainwestować w jakość, przecież prawdziwy mężczyzna nie uznaje półśrodków…

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here