Tanie podróżowanie? Czemu nie ?

Polacy dzisiaj chętniej niż kiedyś decydują się na zagraniczne podróże. Nie zawsze jednak wyjazd ten ma turystyczny charakter. W większości przypadków podróż związana jest z podejmowaną poza granicami Polski pracą. Wówczas dobrym wyborem jest korzystanie z usług taniego i pewnego przewoźnika międzynarodowego, którego kursy autobusowe są regularne i odbywają się również pomiędzy mniejszymi miejscowościami.

Jednak, czy zawsze najważniejsza jest cena? Być może czasami warto dopłacić i podróżować w bardziej komfortowych warunkach? A może zdecydować się na lot, zamiast wielogodzinnej podróży autostradą?

Na te i inne pytania odpowiedzi poszukują osoby, które decydują się nie tylko na pierwszy, ale również kolejny zagraniczny wyjazd. Podczas wyboru odpowiedniego środka transportu, nie należy bagatelizować kwestii finansowych. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na samodzielną podróż samochodem osobowym, czy też drogi lot. Wówczas świetną (a także bardzo często wybieraną) alternatywą jest podróż komfortowym busem osobowym. W niewielkim, lecz pojemnym busie możemy poczuć się jak w domowych pieleszach, nie tylko dzięki miękkim i wygodnym fotelom, ale również internetowej sieci bezprzewodowej oraz gniazdom USB umożliwiającym ładowanie urządzeń elektronicznych.

Niemniej ważną kwestią jest również bezpieczeństwo pasażerów. Firma przewozowa INTBUS to przewoźnik posiadający doświadczenie w codziennym pokonywaniu międzynarodowych tras. Busy INTBUS każdego dnia bezpiecznie podróżują do wielu miejscowości zlokalizowanych na terenie Belgii, Niemiec oraz Holandii. Posiadający wieloletnie doświadczenie kierowcy, podczas podróży, dbają nie tylko o komfort jazdy, ale również bezpieczeństwo każdego z pasażerów. W każdym busie podróżuje maksymalnie 9 osób i nie ma tutaj żadnych odstępstw od tej surowej reguły.

Należy podkreślić, że dla firmy INT BUS najważniejsi są zadowoleni oraz bezpieczni Klienci. Busy będące w posiadaniu przedsiębiorstwa, wyprodukowane zostały w roku 2017 w związku z czym ich stan techniczny jest doskonały. Właściciele nie szczędzą również pieniędzy na ich konserwację oraz przeglądy techniczne, co bezpośrednio przekłada się na komfort podróży.

Jeżeli więc poszukujesz busa do Niemiec, Belgii lub Holandii, to bardzo dobrze trafiłeś! Firma INTBUS bardzo chętnie pomoże Ci dotrzeć do celu Twojej podróży, a następnie bezpiecznie przetransportuje do rodzinnego domu. Busy do Niemiec, podobnie jak busy do Holandii i Belgii odjeżdżają z województwa dolnośląskiego każdego dnia. Nie musisz martwić się o termin wyjazdu czy powrotu, dla Ciebie jesteśmy dostępni cały czas! 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here