Dla wielu osób tanie wczasy zagraniczne oznaczają, że trzeba zebrać się w kilka osób do samochodu, nabrać jedzenia i jechać przeszło tysiąc kilometrów w jedną stronę. Takimi miejscem wybieranym przez takie osoby jest Chorwacja czy Albania. Czy tak powinny wyglądać wczasy? Na pewno nie, dlatego trzeba szukać innego rozwiązania. Trzeba przejrzeć oferty w biurach podróży. Naprawdę, jeśli zaczniemy wcześniej, czego szukać to można znaleźć super wakacje w super miejscu. Miejscem bardzo tanim jest Bułgaria. Można tam na spokojnie znaleźć miejsce dla dwóch osób jak i dla całej rodziny.

Ceny są przystępne. Mamy do wyboru różne opcje wyżywienia, ale najbardziej opłaca się mieć all inclusive. Wtedy wszystko jest w cenie i można korzystać z jedzenia i picia. Na jedną osobę takie wczasy można znaleźć za nieco ponad tysiąc złotych. Po dwóch godzinach wylądujemy w Bułgarii i będziemy szybko przewiezienie do hotelu. Mamy piękne, czyste i ciepłe morze, dzięki czemu możemy bawić się na całego. Nie trzeba się też martwić, że będzie w nocy osiem stopni i że przez tydzień będzie lało.

Tutaj tego nie ma, tak jest tylko w Polsce gdzie bardzo trudno jest zaplanować wyjazdy wakacyjne, bo nigdy nie wiemy czy padać ma w lipcu czy w sierpniu, a może przez całe lato? Tutaj mamy wakacje i ludzie jadą żeby miło spędzać czas. Oczywiście Bułgaria to jedna z propozycji, bo jeszcze mamy Grecję, która ma mnóstwo tanich ofert. Można tam spędzić miło czas, kąpać się w jeszcze czyściejszym morzu niż w Bułgarii. Jest tam cieplej i przyjemniej.

Inne kraje

Obecnie trochę uspokoiła się sytuacja w krajach afrykańskich, dlatego warto byłoby rozważyć wyjazd do Egiptu i Tunezji. W przypadku Egiptu już w kwietniu mamy temperatury przeszło trzydzieści stopni w cieniu. Trzeba się tam nastawić na bardzo duże upały i jeśli ktoś tego nie lubi to albo jedzie na początku roku albo jedzie do innego kraju. Z krajów, które mają niesamowite ośrodki warto również wymienić Turcje. Ten kraj ma piękne i tanie hotele, które już czekają na naszych turystów. Najlepiej jest wejść sobie na biuro podróży, a wtedy dowiemy się ile mają nas kosztować wczasy i gdzie będziemy mogli pojechać. Można albo wcześniej rezerwować wczasy jest to opcja first minute. Jest taniej o kilkaset złotych na osobę, czyli dość sporo. Można również czekać do ostatniej chwili i wtedy mamy opcję last minute. W tej opcji oszczędności mogą sięgać na całą rodzinę nawet kilku tysięcy złotych. Wszystko będzie zależne od tego, jakie wczasy wybierzemy i ile mają kosztować.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here