wyjazdy incentive

Pracownicy dużych firm i korporacji, gdy pytani są o to co najbardziej lubią robić w wolnym czasie, bądź jakie jest ich hobby, w większości przypadków odpowiadają, że podróżowanie. Oczywiście, podróżowanie wymaga czasu i pewnej elastyczności, a o tą w dużym przedsiębiorstwie, gdzie zadań w pracy nie brakuje jest stosunkowo trudno. Większość pracodawców wychodzi jednak w stronę swoich pracowników z ciekawymi inicjatywami i oferuje im liczne korzyści pozapłacowe, które są ciekawą propozycją spędzania czasu wolnego na odpoczynku w pracowniczym towarzystwie. Do takich wydarzeń najczęściej należą eventy firmowe, spotkania integracyjne, wspólne wyjścia na zajęcia rekreacyjne czy weekendowe wypady poza miasto. Najwięksi pracodawcy wznieśli jednak ideę podnoszenia zadowolenia pracowników i budowania ich przywiązania do firmy poprzez organizację wyjazdów incentive dla firm. Takie wyjazdy to jedyna możliwość połączenia pasji pracowników do podróżowania z budowaniem zaangażowania i lojalności wobec firmy. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o wyjazdach incentive, to dowiedz się czym one są i dlaczego koniecznie musisz coś takiego zorganizować dla swoich pracowników. Sprawdź co osiągniesz organizując w swojej firmie wyjazd incentive. Poznaj wyjątkowe biura podróży, które z pasji do podróżowania zajmują się organizacją tego typu wyjazdów motywacyjnych dla firm. Czytaj dalej! 

Wyjazdy incentive – dlaczego to ma sens? 

Wyrażenie incentive z języka angielskiego oznacza zachętę, motywację i wenę do działania. Dlatego też wyjazdy incentive to coś zdecydowanie więcej niż zwykłe wyjazdy motywacyjne dla firm. Wyjazdy incentive pozwalają osiągnąć określone cele w obrębie przedsiębiorstwa oraz zarazić energią do działania i współpracy partnerów i kontrahentów. Wyjazdy incentive zgrabnie łączą świat biznesu i pasji, a są tak skuteczne dzięki autentycznym przeżyciom osób, które biorą w nich udział. 

To właśnie wspólne przeżywanie nowych sytuacji i radzenie sobie w nieoczekiwanych okolicznościach pozwala zbudować trwałą i prawdziwą relację między ludźmi. Wyjazdy incentive kładą nacisk na dzielenie wspólnych emocji, pogłębienie istniejących już relacji w zespole oraz na pokazywanie prawdziwego siebie. Wyjazdy incentive dla firm pozwalają podbudować morale zespołu, wykreować silny i pewny obraz przedsiębiorstwa, a także zapewnić pracownikom radość i wyjątkowe doświadczenia, o których będą przez długi czas opowiadać rodzinie i najbliższym w kontekście swojej relacji z firmą.  

Jeżeli zainteresowały Cię opisywane tutaj przykładowe wyjazdy grupowe dla firm i wiesz, że takie coś byłoby strzałem w dziesiątkę dla Twoich pracowników, ale nie wiesz jak zorganizować samodzielnie taki wyjazd, koniecznie skorzystaj z pomocy doświadczonego biura podróży: https://bctincentive.pl/. Zgrany zespół BCT Incentive na podróżowaniu zna się jak mało kto, a przez lata swojej działalności zorganizował już setki wyjazdów incentive dla firm. Jest tylko jeden sposób, abyś przekonał się, czy wyjazdy incentive zorganizowane z BCT Incentive to coś na czym skorzystasz Ty i Twoi pracownicy. Konieczne zorganizuj swój wyjazd w najbliższym możliwym terminie! W zależności od profilu działalności firmy lub charakteru jej pracowników, biuro podróży BCT Incentive zorganizuje od A do Z wyjazd odpowiadający Waszym potrzebom. Na wyjeździe w dowolny zakątek świata z BCT Incentive pracownicy odetchną ceną piersią, a do późniejszej pracy podejdą z tysiącem nowych pomysłów i idei. Nic tak nie zaraża entuzjazmem, pasją do działa i chęcią do pokonywania własnych barier jak wyjazdy w nieznane miejsca. Jeżeli marzysz o tym, aby przy następnym nieformalnym spotkaniu firmowym zadziwić pracowników atrakcjami, spełni ich najskrytsze marzenia i pokazać, że podróżowanie z firmą to doskonała nauka samego siebie – zorganizuj wyjazd incentive dla firmy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here