Gdzie jechać na weekend? Do hotelu nad jeziorem

Co piątek, dopada Cię ten sam dylemat. Co będziesz robił w weekend? Poszukiwania weekendowej rozrywki z reguły palą na panewce, a Ty sobotę i niedzielę spędzasz przed telewizorem. Koniec z tym! Nie trać czasu na siedzenie w domu. Najbliższy weekend spędzisz w hotelu nad jeziorem. Bez sprzątania i gotowania. Będą romantyczne spacery nad jeziorem, wodne atrakcje oraz relaks w hotelowym spa.

Ucieczka na weekend z miasta

Hotel położony w malowniczej okolicy nad jeziorem. Wokoło lasy, cisza i spokój. W takim miejscu można odpocząć od stresującej pracy i codziennych obowiązków. W ten weekend masz się dobrze bawić i chociaż na chwilę zapomnieć o tym, co Cię czeka po weekendzie w pracy.
Na swój weekendowy chillout wybierz hotel położony poza miastem. To doskonała propozycja dla mieszkańców dużych aglomeracji. Weekendowa ucieczka z zakorkowanego miasta to doskonały detoks dla każdego kierowcy. Centrum MOLO to hotel położony nad Zalewem Sulejowskim. To tutaj odpoczniesz w samym sercu natury i co ważne pooddychasz świeżym powietrzem. W pakiecie są jeszcze: malownicza okolica i piękny akwen wodny. Przez te dwa dni będziesz relaksować się na łonie natury i ładować baterie na kolejne trudne dni w pracy. Takie wyciszenie organizmu to najlepszy lek dla Twojego organizmu.

Atrakcje nad wodą

Weekend w hotelu, to nie tylko spanie w hotelowym pokoju. Nad wodą można się świetnie bawić nie tylko podczas wakacji. Hotel znajdujący się nad jeziorem z pewnością posiada wypożyczalnię sprzętu wodnego: rowerki wodne, kajaki czy żaglówki. To szansa na aktywny i ekscytujący weekend.
Wycieczka po okolicy
Spacer po lesie, piknik nad jeziorem, a może rowerowa wycieczka szlakiem turystycznych atrakcji regionu? Potrzebny sprzęt otrzymasz od obsługi hotelu. Spędzając weekend w Centrum MOLO, koniecznie musicie wybrać się na wycieczkę krajoznawczą po okolicy. Do odkrycia są m.in. Rezerwat przyrody Niebieskie Źródła, Groty Nagórzyckie czy Zamek królewski w Inowłodzu.

Biesiada przy ognisku

Imprezy przy ognisku to jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Rozpaleniem ogniska zajmie się obsługa hotelu, jak również dostarczeniem Wam odpowiedniego prowiantu na ognisko. Wasza paczka będzie miała dużo czasu na wspominanie i nadrabianie straconego czasu przy blasku ogniska. Może taki weekendowy wyjazd z przyjaciółmi stanie się Waszą nową tradycją?

Basen, spa i jacuzzi

Na koniec mamy propozycję dla tych, którzy zamiast aktywnego wypoczynku wolą błogi relaks w świątyni piękna.
Zabiegi w SPA to czysty relaks i odprężenie dla każdego. W hotelowym SPA znajdziecie szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych.
Wyjeżdżając we dwoje, koniecznie skorzystajcie z pakietów dedykowanych zakochanym. Znajdziecie tam wspólne kąpiele, zabiegi i masaże. Wyjazd we dwoje do hotelu spa to wspólne dbanie nie tylko o wygląd, ale również o związek. Dzień spędzony w SPA, zakończycie romantyczną kolacją w hotelowej restauracji. Niesamowite doznania kulinarne gwarantowane.
Pełną ofertę Centrum MOLO znajdziesz na stronie: www.centrummolo.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here