ZIELENIEC W GÓRACH ORLICKICH: PÓŁ ROKU SEZONU NARCIARSKIEGO I LUKSUSOWY APARTHOTEL NA STOKU

Zieleniec to miejsce z potencjałem: mała, górska miejscowość turystyczna, do której zimą przyciąga „Zieleniec Ski Arena”, jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Miejscowość słynie też z unikalnego, alpejskiego klimatu. W sercu Zieleńca, bezpośrednio na stoku, powstaje luksusowy aparthotel, który zapewni gościom możliwość atrakcyjnego spędzania czasu przez cały rok, a właścicielom apartamentów zagwarantuje zysk 7% rocznie.

Pół roku narciarskiego sezonu i luksusowe SPA

Dzięki położeniu tras narciarskich wzdłuż północnych stoków Gór Orlickich oraz ponadprzeciętnej ilości opadów w okresie zimowym (1300 mm w ciągu roku z czego 40% przypada na okres od listopada do marca), sezon narciarski trwa w Zieleńcu nawet przez 150 dni w roku. Zaczyna się zwykle z początkiem grudnia, a kończy nawet w połowie kwietnia.

Wykończone pod klucz apartamenty z garażami sprzedawane są w popularnym systemie condo. Dzięki temu INFINITY stanie się nie tylko ozdobą Zieleńca i jego najbardziej prestiżowym hotelem, ale również atrakcyjną inwestycją dla tych, którzy chcą inwestować

w nieruchomości i dostrzegają potencjał Zieleńca jako nowoczesnej destynacji turystycznej.

rekreacyjny

Aparthotel na stoku przyciągnie turystów i biznes

Obiekt, którego budowa potrwa do połowy roku 2021, powstaje w centrum Zieleńca. Usytuowany jest bezpośrednio na stoku narciarskim, tuż obok wyciągów i tras iJest przytulony do zbocza. Dzięki temu wszystkie apartamenty będą miały widok na trasy narciarskie: od frontu – w górę stoków, a po drugiej stronie – w dół, na przepiękną panoramę gór otaczających Zieleniec.

HOTEL

INFINITY to obiekt, który zapewni możliwość atrakcyjnego spędzania czasu przez cały rok. Gości przyciągać będą nie tylko walory klimatyczne i możliwość uprawiania sportów w Zieleńcu i okolicy. Hotel będzie miał również doskonałą infrastrukturę konferencyjną na ponad 600 osób, z której będą korzystać przedstawiciele biznesu. 

Bezpieczna inwestycja w aparthotel i 7% gwarantowanego zysku rocznie

Sprzedaż apartamentów rozpoczęła się wiosną 2018 r. W tej chwili pozostało do sprzedania około 170 apartamentów, czyli nieco mniej niż połowa. Aparthotel INFINITY Zieleniec Ski

pokój

& Spa jest sprzedawany w systemie condo. To bezpieczny i sprawdzony sposób inwestowania kapitału polegający na kupowaniu apartamentów w obiektach hotelowych.

Nabycie każdego apartamentu zostaje potwierdzone wpisem w indywidualnej księdze wieczystej, a dzięki umowie najmu z operatorem, właściciel zyskuje stopę zwrotu na poziomie aż 7% od zainwestowanej kwoty netto w skali roku – niezależnie od tego, czy lokal jest wynajmowany, czy nie.

Umowy zawierane są na 5 lat, 10 lat lub na czas nieokreślony, a wszystkie opłaty związane z wynajmem (media, koszty z tytułu zarządzania nieruchomością, ubezpieczenie) pozostają po stronie operatora.

góry

Więcej informacji można znaleźć na stronie portalu www.infinity-zieleniec.pl. W ofercie znajdują się apartamenty jedno-, dwu- i trzypokojowe. Wszystkie apartamenty będą dostępne w opcji pod klucz, a ich właściciele będą mogli nie tylko na nich zarabiać. Pakiet właścicielski gwarantuje też korzystanie z nich o dowolnej porze roku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here